Vybíráme dodavatele obývací stěny

Máme ujasněná kritéria, která by naše obývací stěna měla splňovat, máme představu o rozložení prvků a potřebných prostorách.

Nyní přichází na řadu neméně obtížná věc, a to výběr toho, kdo nám dodá řešení dle našich představ.

Praha a okolí

Pokud jste z Prahy a blízkého okolí, máte výběr značně ulehčen. V Praze totiž sídlí mnoho výrobců a dodavatelů obývacích stěn. To je na jednu stranu dobře, na druhou jste ale nuceni k vyšší obezřetnosti. Ovšem ne každý z dodavatelů musí nutně být seriózní. 

Jak poznat kvalitu?

Dobrého dodavatele poznáte podle toho, že jej obklopují spokojení zákazníci. Pokud se na internetu dočtete, či vám známý řekne, že ten a ten dodavatel pro něj dělal obývací stěnu a dotyčný je s ní spokojen, neváhejte a zkuste stejnou firmu. 

Prezentace na internetu

Pečlivě si prohlédněte web vybraného dodavatele. Kdo chce získat zákazníky, měl by je oslovit kvalitní prezentací nabízející fotografie, popisy a další informace o produktech, které výběr usnadní.

Vhod přijdou i vzorové cenové kalkulace, které vám umožní udělat si představu o ceně ještě před tím, než dodavatele vůbec oslovíte.

Ochota pomoci, ne nucená snaha prodat

Pokud je firma seriózní, vždy vám ráda a zdarma poradí s výběrem, případně vás pozve na pobočku, kde vám předvede vzorky materiálů používaných při výrobě, vzorníky barev, ale i jednotlivé díly jakými jsou různá madla a další doplňky.

Dobrá firma nemá co skrývat, a ochotně odpoví na veškeré vaše otázky.

Doplňkové služby

Společnost nabízí i doplňkové služby, jako je poradenství při výběru, dovoz až do domu, pracovníky, kteří obývací stěnu smontují a další. Za tyto služby často ani nemusíte platit – bývají zdarma.