Obývací stěny - často kladené dotazy

Za dobu, po kterou je náš web online, nám chodí dotazy od lidí, kteří se rozhodují pořídit si obývací stěny a nejsou si jistí spoustou věcí. Některé dotazy se právem opakují, a proto si zaslouží zařazení v této sekci často kladených dotazů z oboru obývacích stěn. 

Pokud také máte nějaký dotaz, neváhejte a zašlete nám jej na mail info@obyvacisteny.net, rádi jej zařadíme na naši stránku s častými dotazy. V případě, že si odpověď bude žádat podrobnější vysvětlení, jsme připraveni jej zde zveřejnit formou článku.

Nyní k nejčastějším dotazům:

1. Mám volit obývací stěnu na míru, nebo raději hotovou?

Každá z možností skýtá výhody i nevýhody. Obecně doporučujeme obývací stěny na míru. Proč, to si můžete přečíst v článku Obývací stěna na míru?

2. Vestavěná skříň jako obývací stěna?

Častý bývá případ, kdy nábytkářská společnost nabídla svým klientům úpravu systému vestavěné skříně do podoby obývací stěny. Nemusíte se ničeho bát, dalo by se říci, že jde o téměř geniální způsob, jak snadno a účelně obývací stěnu řešit. Systém pro vestavěné skříně je maximálně variabilní, a tak je možné se stěnou dělat doslova divy. 

3. Jaká je průměrná cena obývací stěny?

To je jako byste se zeptali, jaká je průměrná cena automobilu. Vzhledem k obrovským rozdílům nelze určit průměrnou cenu. Můžeme snad jen říci, že hotové obývací stěny bývají o něco levnější, než ty dělané na míru. O výhodách jednotlivých řešení si přečtěte ve článku Obývací stěna na míru?